Kuchyně

Ptáte se, jak to celé funguje? Je to velmi jednoduché. Poté co nás kontaktujete, budou následovat tyto kroky:


1. Osobní schůzka - sejít se můžeme u vás doma, nebo někde v kavárně. Výběr je pouze na vás.

2. Zaměření kuchyně - když si vyjasníme vaše představy, tak bychom si prostor pro vaši kuchyň zaměřili. Zde si ujasníme všechny základní informace.

3. Projektování - teď je řada na nás! Vytvoříme návrh, který bude splňovat všechna vaše očekávání. Studie bude obsahovat nákresy, včetně pohledů a 3D vizualizací. Studii pro vás zpracujeme během jednoho týdne.

4. Realizace - pokud jsme se dostali až do tohoto bodu, tak vás od vysněné kuchyně dělí už jen krůček. Od zadání kuchyně do výroby po zahájení montáže, uplyne 2-8 týdnů. Vše bude závislé od velikosti a složitosti kuchyně. A co je v realizaci obsaženo? Realizace od nás dle domluvy může obsahovat kompletní servis - demontáž a odvoz staré kuchyňské linky, likvidace starých spotřebičů, stavební práce s tímto spojené - vybourání obkladů, zapravení zdiva a jiné zednické práce, rozvody vody, kanalizace, elektřiny, pokládka podlahy, provádění obkladů a dlažeb, montáž nové kuchyňské linky včetně zapojení spotřebičů a osvětlení, dokončovací práce. Předpokládaná délka montáže je zhruba 1 týden.